Інтерв'ю
Найпопулярніше
Відео

«Шишацький Кубок»: у фіналі «Велика Багачка» і «Нове Життя»

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

У Шишаках і Жоржівці пройшли півфінальні поєдинки турніру «Шишацький Кубок», після якиз визначилися головні фіналісти змагань. І сенсацій не сталося.

Отже, ФК «Шишаки» - ФК «Велика Багачка» 0:1. У шишацькому поєдинку все вирішив влучний удар невтомного Олексія Ротаня на початку другої сорокап’ятихвилинки – 1:0 повели гості. Цей влучний удар і вирішив долю цікавого протистояння і ФК «Велика Багачка» у фіналі «Шишацького Кубка»!

ФК «Жоржівка» - «Нове Життя» (Андріївка) 3:6. У другому поєдинку численні глядачі стали свідками дев’ятьох забитих м’ячів, з яких досвідчені гості добилися позитивного результату – 6:3 на користь «Нового Життя». У переможців забивали Ягур Халімов, Олександр Мелащенко, Олександр Донець, Владислав Рудченко, Максим Кудель і Євген Бодня. Таким чином, у головному фіналі, що пройде 9 серпня у Шишаках, зустрінуться «ФК «Велика Багачка» і «Нове Життя» з Андріївки.

Юрій КЛИМЧЕНКО

Література

bottom-1

До Вашої уваги пропонуємо ілюстровані енциклопедії та довідники про Лубенській футбол. Видання мають багато фото та унікальних статистичних данних.

Аренда Лубны

bottm2

Аренда квартир в Лубнах. Посуточно, почасово. Хорошие условия.

Телефон:
(095) 164-44-84

Т2 телебачення

Цифрове Т2 телебачення

Цифрове ефірне телебачення України. Великий вибір приймачів та ефірних антенн.

Т2 приймачі.

Антени для Т2.

Супутникове HDTV

bottom4

Комплект для прийому телеканалів в якості HD. Українські та європейскі канали без абонентської плати.

Ознайомитися детальніше >>.