5:0 НА КОРИСТЬ … АРБІТРА

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично

ФК «Лубни» - ФК «Рокита» 0:5 (0:1).
Чемпіонат області. Вища ліга. XXVII тур. Лубни. 1 листопада. Стадіон «Центральний». 68 глядачів. +6°С.
Судді: О. Садовий, А. Харахайчук, В. Коробко (усі – Кременчук). Директор матчу: О. Яненко (Кременчук).
«Лубни»: Сидорець, Гончаренко, Бувалець, Брага, Ліхтанський, Новосілецький, Марусич (Шоха, 65), Шпигун (Гутиря, 46), Бут (Нестеренко, 58), Клименко (Новіков, 65), Гогуля. Тренер: А. Гришанович.
«Рокита»: Українець, Полтавець (Коломієць, 76), Малик, Савенков, Щочка, Семука, Дядик (Словак, 46), Соболєв, Чумак (Мороз, 58), Корнійчук (Сидоренко, 46), Місяйло. Тренер: Р. Семука.
Голи: Місяйло (15, з пенальті, 75, 90+3), Семука (63), Мороз (90).

Такого великого рахунку не передбачував ніхто ні перед матчем ні, навіть,  по його завершенні. І саме 5:0 зовсім не віддзеркалює події на футбольному полі, адже гра була рівною і, навіть, більше голевих моментів було у господарів.

Перші 15 хвилин гри лубенці могли забити, принаймні, три м'ячі, але не вистачало їм майстерності при завершенні атак. Потім в одній з атак у боротьбі у воротарському майданчику збивають голкіпера господарів Павла Сидорця і через нього лежачого перечіпається і падає нападник рокитнянців Андрій Місяйло.

Відразу ж головний арбітр Олександр Садовий вказує на одинадцятиметрову позначку і «головний пенальтист» обласного футболу той же Андрій Місяйло відкриває рахунок – 1:0.

Ще більше точилася боротьба після перерви. Помилками захисту господарів скористалися на 63 хв. Олександр Семука і на 75 хв. Андрій Місяйло. Після рахунку 3:0 і до завершення поєдинку у штрафній гостей збивали лубенців Романа Гутирю, Сергій Бувальця, Олега Бута – це стовідсоткові пенальті! Але знову кременчуцький арбітр жодного разу не показав на одинадцятиметрову позначку! Запитую після матчу: чому не дав пенальті. Відповіді з вуст славного рефері, який в Очеретуватому на кубковому поєдинку просто «вбив» лубенську команду, не було…

Цікаво, що цей матч нічого не вирішував у розташуванні обох команд у турнірній таблиці – ФК «Рокита» володар нових бронзових нагород і рахунок був вже 3:0 на користь фаворитів. Так чому ж не дати хоча б одне пенальті з трьох «законних»??? Коли це вже свавілля суддівського комітету, який очолює Ігор Покидько, закінчиться?

Щодо завершення матчу, то ще два м'ячі влетіли у сітку воріт лубенців вже за декілька хвилин до фінального свистка головного суддівського діяча футбольного протистояння.