ПЕРЕГРАЛИ ЮНИХ ВОРСКЛЯН

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично

ФК «Лубни» - ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) 2:1 (0:0).
Чемпіонат області. Вища ліга. XXI тур. 27 серпня. Лубни. Стадіон «Центральний». +25°С. 168 глядачів.
Судді: С. Ляшенко, О. Рибін, Ю. Надутік (усі – Миргород). Директор матчу: В. Капшук (Кременчук).
«Лубни»: Сидорець, Шоха, Овдієнко, Нестеренко (Новіков, 46), Ламіне, Гутиря, Клименко, Гогуля (Халява, 46), Ліхтанський, Осипенко, Шпигун. Тренер: А. Гришанович.
ДЮФШ «Ворскла»: Солобчук, Пилипенко, Литвин (Браткевич, 56), Орищак (Зоря, 68), Лунін, Колесник, Коротченко, Сідор, Дудка (Видря, 46), Галата, Мамро (Сіромашенко, 77). Тренер: В. Попов.
Голи: Гутиря (65, з пенальті), Халява (67) – Коротченко (60).

У першому таймі була якась сумбурна гра і команди завдали всього по одному удару у площину воріт. Після перерви і деяких замін футбол став більш видовищнішим. Все вирішилося у матчі протягом якихось сім хвилин, за які глядачі стали свідками трьох голів. Спочатку повели в рахунку гості, а потім за дві хвилини лубенцям вдалося забити два переможні м'ячі. Особливо слід відзначити дебютний гол за команду новачка ФК «Лубни» Руслана Халяву. Господарі заслужено перемогли юних ворсклян і на два очки наблизилися до ФК «Рокита». З перемогою тебе, командо!

Результати інших двох матчів: «Олімпія» (Савинці) – ФК «Рокита» 3:2, «Колос» (Лазірки) – «Динамо» (Решетилівка) 2:0. На сьогодні турнірна таблиця вищолігового чемпіонату виглядить так: