Поступилися сильнішому

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично

ФУ «Лубни» - «Колос» (Лазірки) 2:4 (0:2). Перший матч: 0:1.
Кубок області. Чвертьфінал. Матч-відповідь. Лубни. 30 липня. Стадіон «Центральний». 322 глядачі. + 28°С.
Судді: О. Біліченко, В. Гогоць, Е. Шнейдер (усі – Полтава). Делегат-інспектор: В. Давидов (Кременчук).
«Лубни»: Сидорець, Захарченко, Мандрика (Чаговець, 85), Захарченко (Мисюра, 68), Марусич (Ндайє Шейк, 58), Бірюк, Гончаренко (Печарський, 46), Кривчун, Ярош, Близнюк, Алексєєнко (Шпигун, 46). Тренер: А. Гришанович.
«Колос»: Середа (Дворник, 77), Панченко, Величко, Денисов (Марченко, 68), Тининник, Куций (Дюжов, 52), Лапа (Гуменюк, 52), Даценко (Сірик, 80), Реутов (Олійник, 58), Кірпіченко, Шевченко (Попадич, 71). Тренер: С. Симоненко.
Голи: Ярош (84, з пенальті, 85) – Панченко (24, 37), Шевченко (67), Кірпіченко (85).

Цей кубковий поєдинок виявив неабияку та бажану цікавість у вболівальників. До Лубен приїхали численні любителі футболу з сусідніх районів – Оржицького і Пирятинського.  Адже після ганебної суддівської перемоги тиждень тому у перщому матчі чвертьфіналу лазірківська команда з рахунком 1:0 «похоронила» лубенців. Сьогоднішній поєдинок в цілому був за переваги сильніших гостей, які вже на 24 хв. матчу відкрили рахунок гості – «дурний гол» провів ударом головою з п'яти метрів захисник Дмитро Панченко. Він же його подвоїв через 13 хв. після помилки захисників – 2:0 «горіли» господарів. Після перерви гра дещо вирівнялася і вже лубенці могли скоротити рахунок у матчі. Але знову після прикрих помилок господарів нападник гостей Валентин Шевченко влучним ударом збільшує рахунок – 3:0. Далі були три голи за дві хвилини. Спочатку з пенальті зменшує різницю м'ячів у рахунку лубенець Сергій Ярош, потім він забиває знову, але вже з гри, і встановлює кінцеву крапку матчу один з кращих гравців гостей Роман Кірпіченко – 4:2 на користь лазірківчан. Вони заслужено здобули перемогу і вийшли до півфіналу.

Інші матчі 1/4 кубкового фіналу завершилися так:

«Олімпія» (Савинці) – ФК «Рокита» 2:0. Перший матч: 1:0.
В «Олімпії» вже спочатку двобою було більше шансів вийти до півфіналу, адже підопічні наставника Олександра Кулика тиждень тому мінімально перемогли у Рокиті. І в рідних стінах олімпійці довели свою кубкову перевагу до логічного завершення. У першому таймі гол провів Ола Фабунмі, а після перерви результативно відзначився нападник Сергій Гриценко.

ФК «Велика Багачка» - «Динамо» (Решетилівка) 4:1. Перший матч: 2:3.
У цьому протистоянні було найбільше забито м'ячів – 10! Великобагачанська команда вдома довела, що вона сильніша від своїх опонентів. «Сьогодні у нас майже все получалось. Головне моїм підопічним настроїтись на гру і щоб не мішали судді нормально грати», -  повідомив мені після матчу президент ФК «Велика Багачка» Володимир Журавель. Кращим у матчі серед обох команд був відомий в Україні нападник Руслан Левіга, який двічі відзначився голами. Ще по одному м'ячу забивали Костянтин Марченко і Кирил Смірнов.

«Вікторія» (Первозванівка) – «Фортуна» (Кейбалівка) – матч буде зіграний 3 серпня. Перший матч: 0:2.
Першолігова «Вікторія» з Чутівського району вдома збирається дати справжній бій сильному супернику. У середу дізнаємося хто стане переможцем у цьому кубковому двобої.