Відео

«ФАВОРИТ» ЗДОБУВ ПЕРШЕ ОЧКО

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично

У розпалі XXVI за ліком чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги, де за нагороди ведуть боротьбу 8 кращих клубів, серед яких і лубенський СК «Фаворит».

У минулі вихідні дні були проведені поєдинки IV туру. У спортзалі Лубенської ДЮСШ підопічні тренера Олександра Ткачука приймали середнячка ліги команду «Буревісник-ШВСМ» з Чернігова. Спостерігаючи перший поєдинок, було враження, що гості приїхали громити лубенську команду, в якої до сьогодні не було ні однієї переможної партії. Але, як кажуть «не так сталося як гадалося».

Перший сет лубенці у боротьбі програли 20:25. У другому повністю розправилися з суперником, ведучи в рахунках 5:1, 10:4, 16:8, 20:14 і 25:18. Потім господарі поступилися у другій партії – 18:25, а у третю зовсім «провалили» - 13:25.

Зовсім по іншому проходив сценарій зустрічі суперників наступного суботнього дня. Гравців «Фаворита» наче б хто підмінив і вони у перших двох партіях діяли краще за себе і здобули перемоги. Стартовий склад господарів був такий: Дмитро Коломієць, Володимир Земляний, Богдан Волков, Микита Ткачук, Максим Ведащенко, Роман Мігаль, Станіслав Хлівненко, Олександр Туровський. Судіть самі: І партія – 3:0, 9:6, 15:14, 22:16 і 25:17.

ІІ партія – 5:3, 8:4, 13:8, 17:12, 19:14, 23:20 і 25:21.

Велика боротьба точилася і у вирішальній третій партії, в якій гості добилися успіху – 25:21 на їх користь.

У четвертому сеті рахунки змінювалися по різному – 2:2, 8:8, 12:9, 17:13, 19:18, 22:20. І ось тут з гравцями «Фаворита» щось сталося – вони примудрилися пропустити п'ять поспіль (!) результативних подач і рахунок став 25:22 на користь досвідченіших чернігівчан. Основний рахунок за партіями став 2:2.

А вирішальна п'ята партія, на яку уболівальники чекали перемоги від їх команди, завершилася перемогою гостей – 15:11 на їх користь.

Гадаю, що молодим гравцям «Фавориту» не вистачило до загальної перемоги фізичних кондицій. Про це засвідчив мені і президент клубу Володимир Дорош. Над цим тренеру і гравцям потрібно працювати. Але саме у цей день лубенська команда у суперліговому чемпіонаті України здобула своє перше очко і занесла його до турнірної таблиці.