Відео

«Фаворит» поступився чемпіону

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично

Стартував XXVІ за ліком чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги, в якому за нагороди повели боротьбу 8 кращих команд країни. Серед них і лубенський СК «Фаворит», який просто дивом залишився серед елітних команд.

У минулі п'ятницю і суботу пройшли поєдинки І туру змагань. Лубенська команда, де президентом клубу Володмир Дорош, перші спарені зустрічі провела у спортзалі Лубенської ДЮСШ з діючим чемпіоном країни і володарем Кубка, відомим «Локомотивом» з Харкова.

У матчі-відкритті змагань присутніх привітав міський голова Олександр Грицаєнко і побажав командам вдалої гри і майбутніх перемог.

Щодо самого поєдинку, то він пройшов під диктовку досвідченіших гостей, які діяли на майданчику більш технічніше, гостріше і впевненіше в атаках і підбиранні м'яча. Лише у першій партії лубенці чинили опір, але все рівно поступалися по ходу зустрічі – 4:6, 7:10, 9:14, 10:19, 15:22 і 20:25.

Другу партію господарі зовсім провалили – 13:25. У третій, навіть, повели в рахунку 3:2 і 8:5, але потім знову віддали перевагу гостям – 9:10, 10:16, 14:20 і 16:25.

Другий поєдинок теж пройшов під диктовку досвідченіших гостей, які діяли на майданчику більш технічніше, гостріше і впевненіше в атаках та підбиранні м'яча. Першу партію господарі, як кажуть провалили, ведучи в рахунку по ходу зустрічі 4:3 і 6:5. Але потім почали поступатися 6:9, 11:15 і 15:25.

Друга партія прошла найцікавіше і найгостріше за всі два поєдинки. Поступаючись 8:12, лубенці зрівняли рахунок і, навіть, вели 19:17 і 23:21. Кінцевий результат партії 30:28 на користь харків'ян. Третя партія пройшла знову за переваги гостей і завершилася їх заслуженною перемогою – 25:20.

Зазначимо, що у господарів помітно на майданчику виділявся своєю грою 23-річний Богдан Волков (до речі, уродженець м. Костянтинівка Донецької області), який має зріст 2 м. 13 см. Як повідомив після поєдинку головний тренер СК «Фаворит» Олександр Ткачук, його команда буде поступово набирати оптимальну форму і готуватися до наступного туру, який пройде знову в Лубнах 28-29 жовтня – лубенці примають ВК «Вінниця».

Інші результати І туру такі:

ВК «Дніпро» (Дніпро) – «Новатор» (Хмельницький) 3:1 і 0:3,
«Юридична академія» (Харків) – «Буревісник»-ШВСМ (Чернігів) 2:3 і 3:0,
ВК «Барком-Кажани» (Львів) – ВК «Вінниця» (Вінниця) 3:0 і 3:0.

Наступний поєдинок СК «Фаворит» знову проведе в Лубнах 28-29 жовтня проти ВК «Вінниця».