Інтерв'ю
Найпопулярніше
Відео

Волейбольний клуб «Фаворит» їде до Лубен

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

Після тривалих дискусій та обмірковувань президент СК «Фаворит» Володимир Дорош і головний тренер команди Олександр Ткачук прийняли важливе і доленосне рішення – волейбольний клуб «Фаворит» переїзджає з Полтави до Лубен. Ініціатором ідеї базування СК «Фаворит» у рідному місті стала ТМ «Гармонія» - головний спонсор волейбольної команди.

Думки про переміщення виникали в керівництва вже давно, адже, за словами очільників команди, СК «Фаворит» - це надбання саме Лубен: тут народився волейбольний клуб, тут проходили перші тренування, перші змагання, здобували перші перемоги! Обласний центр, Полтава, має прекрасну команду «Ворскла», а СК «Фаворит» від тепер прославлятиме спортивними здобутками рідне місто Лубни.

Офіційний переїзд відбудеться 22 жовтня, в день початку першого туру суперлігового чемпіонату України, коли у Лубнах пройде перший матч СК «Фаворит» з командою-суперником, діючим чемпіоном країни «Локомотив» (Харків).

Незмінним головним спонсором волейбольних змагань стане ТМ «Гармонія».

Юрій КЛИМЧЕНКО

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Література

bottom-1

До Вашої уваги пропонуємо ілюстровані енциклопедії та довідники про Лубенській футбол. Видання мають багато фото та унікальних статистичних данних.

Аренда Лубны

bottm2

Аренда квартир в Лубнах. Посуточно, почасово. Хорошие условия.

Телефон:
(095) 164-44-84

Т2 телебачення

Цифрове Т2 телебачення

Цифрове ефірне телебачення України. Великий вибір приймачів та ефірних антенн.

Т2 приймачі.

Антени для Т2.

Супутникове HDTV

bottom4

Комплект для прийому телеканалів в якості HD. Українські та європейскі канали без абонентської плати.

Ознайомитися детальніше >>.