Інтерв'ю
Найпопулярніше
Відео

«Сула» - чемпіон району!

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

Завершився цьогорічний чемпіонат Лубенського району з волейболу серед чоловічих команд, який проводила районна організація ВФСТ «Колос» (голова Сергій Бортнік).

Спочатку була перша частина змагань, в якій взяло участь одинадцять сільських команд: «Інтер» (Мацківці), «Колос» (Тарандинці), «Зоря» (Новаки), «Кснятин» (Снітин), «Спартак» (Нижчий Булатець), «Сула» (Засулля), «Олімпія» (Вовчик), «Орбіта» (Вищий Булатець), «Зеніт» (Калайдинці), «Україна» (Оріхівка).

До другої частин чемпіонату за підсумками змагань вийшло чотири команди, які посіли перші місця у квартеті кращих.

Результати попередніх фінальних ігор за вихід до головного поєдинку:

«Олімпія» - «Спартак» 2:1 і «Колос» - «Сула» 0:2.

У боротьбі за «бронзу» нижньобулатецький «Спартак», який представляв Олександр Маслак, переміг у напруженій боротьбі з рахунком 2:0 команду з Тарандинець (тренер В'ячеслав Косяк). Кращими у «Спартака» на майданчику були Денис Безпечний, і Сергій Марченко, а у команди «Колос» Роман Різник.

Також безкомпромісна боротьба була у головному фіналі, де зустрілися засульська «Сула» і «Олімпія» з Вовчика (тренер Максим Криворучко). Як повідомив суддя змагань Юрій Тягній, у напруженій боротьбі перемогла «Сула», яку представляв Володимир Березняк.

Склад чемпіонів району був такий: Вікторія Березняк, Сергій Кириленко, Леся Таран, Ігор Перепічай, Юрій Глєбович, Олександр Ляшенко, Максим Федорченко, Євген Новіков, Євген Воловик. Переможцям і призерам нагороди вручали заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сергієнко, голова районної ради Григорій Уляниця, начальник сектору з питань сім'ї, молоді та спорту Вікторія Брюховецька.

До районних змагань долучилися і їх спонсори – депутати обласної ради Олег Ляшко і Владислав Мостовенко, депутат міської ради Людмила Руденко, приватний підприємець Сергій Жученко і директор ТОВ «Баришівська зернова компанія Василь Стасовський. Ще організатори змагань висловлюють подяку за надання місця для їх проведення директору Лубенської ДЮСШ Олександру Семенцю.

Юрій КЛИМЧЕНКО

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Література

bottom-1

До Вашої уваги пропонуємо ілюстровані енциклопедії та довідники про Лубенській футбол. Видання мають багато фото та унікальних статистичних данних.

Аренда Лубны

bottm2

Аренда квартир в Лубнах. Посуточно, почасово. Хорошие условия.

Телефон:
(095) 164-44-84

Т2 телебачення

Цифрове Т2 телебачення

Цифрове ефірне телебачення України. Великий вибір приймачів та ефірних антенн.

Т2 приймачі.

Антени для Т2.

Супутникове HDTV

bottom4

Комплект для прийому телеканалів в якості HD. Українські та європейскі канали без абонентської плати.

Ознайомитися детальніше >>.