Інтерв'ю
Найпопулярніше
Відео

«Срібло» юних лубенок

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

Спортзал Лубенської ДЮСШ днями став місцем проведення фіналу обласної спартакіади школярів з волейболу серед дівчат 1999 років народження. У змаганнях взяли участь шість кращих команд Полтавщини, які за жеребом були розподілені на дві групи.

Результати поєдинків у групі «А»:

Лубни – Нові Санжари 2:1, Лубни – Миргород 2:1, Миргород – Нові Санжари 0:2. Група «Б»: Кременчук – Лохвиця 2:0, Лохвиця – Полтавський р-н 2:0, Кременчук – Полтавський р-н 2:1. Далі місця розіграли: V-VI - Миргород – Полтавський р-н 1:3, III-IV - Нові Санжари – Лохвиця 0:3.

А у головному фіналі зустрілися вихованки тренера-викладача Лубенської ДЮСШ Юрія Тягнія і команда Кременчука. Зазначимо, що юні лубенки (2000-2004 роки народження) є молодшими від своїх опоненток, тому господарки і поступилися 0:3 (18:25,14:25,20:25). Та ще й чомусь не взяли участь у змаганнях Тетяна Кіріченко і Вікторія Овдієнко, на гру яких тренер сподівався. Друге місце в області – не поганий результат для лубенок, які виступали у такому складі: Катерина Ткаченко, Юлія Голобородько, Юлія Невмержицька, Анастасія Чернета, Анна Нечволод, Анна Петрик, Юлія Полуніна, Анастасія Габель, Катерина Бережна, Дарина Булах, Аміна Літвінцева. Кращими серед кременчужанок (тренери Юрій Бардаєв і Вячеслав Нерус) на майданчику були Таїсія Волосова, Валерія Дзоховська і Дарья Палаженко. До речі, остання є вихованкою тренера Тетяни Дишлєвої, уродженки Лубен. Третє місце посіла команда з Лохвиці, яку представляла тренер Світлана Сало. А лідерами у лохвичанок були Дарья Зуб та Аліна Гиря.

Юрій КЛИМЧЕНКО

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Література

bottom-1

До Вашої уваги пропонуємо ілюстровані енциклопедії та довідники про Лубенській футбол. Видання мають багато фото та унікальних статистичних данних.

Аренда Лубны

bottm2

Аренда квартир в Лубнах. Посуточно, почасово. Хорошие условия.

Телефон:
(095) 164-44-84

Т2 телебачення

Цифрове Т2 телебачення

Цифрове ефірне телебачення України. Великий вибір приймачів та ефірних антенн.

Т2 приймачі.

Антени для Т2.

Супутникове HDTV

bottom4

Комплект для прийому телеканалів в якості HD. Українські та європейскі канали без абонентської плати.

Ознайомитися детальніше >>.