Інтерв'ю
Найпопулярніше
Відео

Лубенка Валентина Кузьома – п’ята в Європі!

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

У грузинському Тбілісі триває європейський олімпійський юнацький фестиваль, який завершиться 2 серпня. Вдало на дебютних престижних легкоатлетичних змаганнях у складі збірної України виступила 15-річна лубенка Валентина Кузьома, вихованка тренера-викладача Лубенської ДЮСШ Марини Якуби.

На цьому турнірі взяли участь спортсмени з усіх країн Європи. У перший день змагань Валентина вдалим виступом здивувала своїх земляків: юна лубенка посіла п’яте місце, пройшовши свою бігову дистанцію у 2000 метрів з перешкодами за 7:02, 67 хв. Таким чином, юна спортсменка встановила особистий рекорд, покращивши свій попередній результат на 10 секунд. Вона лише 15 сотих секунди поступилася у боротьбі за четверте місце представниці з Туреччини. А чемпіонкою змагань стала нідерландка, яка пробігла дистанцію за 6.48.03 хв. Лубенська спортсменка Валентина Кузьома та її тренер Марина Якуба задоволені даним результатом. Вітаємо нашу землячку з цим досягненням і зичимо подальших успішних виступів на бігових доріжка!

Юрій КЛИМЧЕНКО

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Література

bottom-1

До Вашої уваги пропонуємо ілюстровані енциклопедії та довідники про Лубенській футбол. Видання мають багато фото та унікальних статистичних данних.

Аренда Лубны

bottm2

Аренда квартир в Лубнах. Посуточно, почасово. Хорошие условия.

Телефон:
(095) 164-44-84

Т2 телебачення

Цифрове Т2 телебачення

Цифрове ефірне телебачення України. Великий вибір приймачів та ефірних антенн.

Т2 приймачі.

Антени для Т2.

Супутникове HDTV

bottom4

Комплект для прийому телеканалів в якості HD. Українські та європейскі канали без абонентської плати.

Ознайомитися детальніше >>.