Інтерв'ю
Найпопулярніше
Відео

Новини інших видів спорту

Пам’яті Володимира Башенка

Рейтинг:   / 0

У спортзалі Лубенської ДЮСШ пройшов п'ятнадцятий за ліком всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків і дівчат пам'яті майстра спорту СРСР Володимира Башенка.

У традиційних змаганнях взяли участь юні спортсмени з чотирьох областей країни – Полтавської, Сумської, Донецької і Харківської. Вдало на турнірі виступили лубенські борці, вихованці тренера-викладача Лубенської ДЮСШ Руслана Товкача і підопічні тренера Володимира Слинька з Лубенського борівського клубу «Чемпіон».

Переможне звання у своїх вагових категоріях вибороли: Орест Товкач (до 35 кг), Максим Улітько (до 42 кг), Іван Кравченко (до 46 кг), Максим Боцюк (до 57 кг), Євген Мороз (до 64 кг), Яна Хмура (до 60 кг), Магомет Гаджимагомедов (до 74 кг), Вадим Дейнека (до 85 кг), Владислав Радченко (до 96 кг).

Срібні нагороди здобули лубенці: Ростислав Солодкий (до 27 кг), Олександр Скутарь (до 42 кг), Владислав Ліпший (до 38 кг), Сергій Гризовський (до 46 кг), Олександр Ус (до 57 кг), Іван Сластьоненко (до 57 кг), Олександр Цимбаленко (до 64 кг).

Бронзові медалі вибороли Руслан Сацький (до 27 кг), Вадим Ліпший (до 46 кг), Іван Лобуренко (до 27 кг), Андрій Поток (до 57 кг) і вихованка тренера-викладача Лубенської ДЮСШ Сергія Кривошея Фаїна Короленко (до 60 кг).

Спонсорами змагань виступили фірми «Фактор» і «ЛубниТорг», кафе «Бурбон» і «988», магазини «Експерт» і «ІнтернетKliknі», відділ у справах сім'ї, молоді і спорту, батьки юних спортсменів, а також лубенці, яким не байдужий цей вид спорту. 

 Юрій КЛИМЧЕНКО

«Золото» Валерії Куц

Рейтинг:   / 0

Три дні в Одесі тривав чемпіонат України з боротьби СУМО серед юнаків і дівчат трьох вікових груп – 12, 14 і 16 років.

Подробнее...

Вдалий виступ лубенок

Рейтинг:   / 0

У Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики, в якому взяли участь і лубенські юні спортсмени. Найкраще з них виступили двоє вже відомих лубенок – 15-річна Валентина Кузьома і 19-річна Валерія Зіненко.

Подробнее...

Тетяна Твердоступ – чемпіонка України!

Рейтинг:   / 1

У Кіровограді пройшов чемпіонат України з легкої атлетики, в якому успішно виступила лубенка Тетяна Твердоступ (Волкова).

Подробнее...

Лубенка Валентина Кузьома – п’ята в Європі!

Рейтинг:   / 0

У грузинському Тбілісі триває європейський олімпійський юнацький фестиваль, який завершиться 2 серпня. Вдало на дебютних престижних легкоатлетичних змаганнях у складі збірної України виступила 15-річна лубенка Валентина Кузьома, вихованка тренера-викладача Лубенської ДЮСШ Марини Якуби.

Подробнее...

Література

bottom-1

До Вашої уваги пропонуємо ілюстровані енциклопедії та довідники про Лубенській футбол. Видання мають багато фото та унікальних статистичних данних.

Аренда Лубны

bottm2

Аренда квартир в Лубнах. Посуточно, почасово. Хорошие условия.

Телефон:
(095) 164-44-84

Т2 телебачення

Цифрове Т2 телебачення

Цифрове ефірне телебачення України. Великий вибір приймачів та ефірних антенн.

Т2 приймачі.

Антени для Т2.

Супутникове HDTV

bottom4

Комплект для прийому телеканалів в якості HD. Українські та європейскі канали без абонентської плати.

Ознайомитися детальніше >>.