Інтерв'ю
Найпопулярніше
Відео

В’ЯЧЕСЛАВ БІРЮК – КРАЩИЙ ФУТБОЛІСТ-2017!

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

В Лубнах завершився міський референдум на визначення кращого футболіста міста за підсумками його виступу за 2016 рік. Опитування традиційно проводили редакція обласного тижневика «Вісник» і дирекція комунального стадіону «Центральний».

Референдум на визначення кращого футбольного гравця міста за підсумками його виступів протягом минулого сезону у тисячолітніх спортивних Лубнах проводиться з 2003 року і вже у чотирнадцятий раз (започаткував опитування автор цих рядків). Нагадаємо, що лауреатами референдуму ставали: 2003 рік – Павло Куций, 2004 – Костянтин Шеремет, 2005 – Сергій Гайдук, 2006 – Ігор Юрченко, 2007 – Андрій Герасименко, 2008 – Андрій Загоруйко, 2009 – Андрій Загоруйко, 2010 – Володимир Величко, 2011 – Юрій Хоменко, 2012 – Марк Гришанович, 2013 – Владислав Петришин, 2014 – Ігор Морозюк, 2015 – Роман Кірпіченко. Організатори референдуму цього року вирішили вищезгадане звання брати по двох критеріях – футболіст захищати честь нашого міста за лубенську команду у футбольному чемпіонаті області і розіграші Кубка Полтавщини. А ще – не повинні братися до уваги гравці-лубенці, які виступають у командах-майстрів в командах області, які представляють інші населені пункти.

Опитування проводилося серед фахівців спорту, тренерів, спортсменів та уболівальників, в результаті якого і визначився лауреат звання «Кращий футболіст міста-2016». Потрібно було лише вказати трійку кращих гравців (І місце – 3 очки, ІІ – 2 очки і ІІІ – 1очко). Отже, за підсумками референдуму найбільше очок (46) набрав гравець ФК «Лубни» В'ячеслав Бірюк, який і став кращим футболістом минулого року. Друге місце посів півзахисник ФК «Лубни» Сергій Ярош (34 очки), а третім став захисник цієї ж команди Павло Клименко, який набрав 27 пункти. Також, високе четверте місце у голкіпера лубенців Павла Сидорця. Окрім них за ФК «Лубни» у минулому році виступали і ьза них голосували: Ігор Захарченко, Єгор Гончаренко, Олександр Печарський, Владислав Марусич, Станіслав Мандрика, Сергій Бувалець, Ігор Близнюк, Олег Коробка, Владислав Алексєєнко, Владислав Нестеренко, Станіслав Шпигун, Владислав Кривчун, Андрій Воронкін, Богдан Скиба, Андрій Мартинов, Сергій Мисюра, Артем Дедей.

Зазначимо, що саме впевнена гра у захисті вивела на перше місце цьогорічного рейтингу В'ячеслав Бірюка, якого тренер лубенської команди Анатолій Гришанович поставив на цю позицію після травми центрального захисника Владислава Кривчуна. Але сам В'ячеслав є за амплуа нападником… Як повідомив сам лауреат, «гру мільйонів» він поважає і любить за те, що футбол – найкращий і найвидовищніший вид спорту у всьому світі. А ще перший диканський тренер В'ячеслава Віктор Іванович Панченко повідомив, що йому дуже приємно було почути, що його талановитий вихованець став кращим гравцем минулого року футбольного міста над Сулою. Він і вся спортивна Диканька пищаються цією приємною звісткою. А юнаку зичать хорошої гри, везіння на полі та вдалого старту лубенській команді у чемпіонаті області серед елітних команд! А приз від головного редактора обласного щотижневика «Вісник» Людмили Бірюкової В'ячеслав отримає на першому офіційному домашньому поєдинку ФК «Лубни» у рамках чемпіонату-2017 13 травня цього року перед матчем лубенців проти команди «Колос» (Лазірки).

Візитна картка лауреата: В'ячеслав Бірюк. Народився 9 серпня 1995 року в смт. Диканька. Амплуа: нападник. Вихованець Диканської ДЮСШ (перший тренер Віктор Панченко). Виступав за команду ФК «Диканька», а потім чотири роки захищав кольори команди ДЮФШ ФК «Ворскла» з Полтави (тренер Володимир Букатов). Далі грав за ФК «Шишаки» і команду «Чайка» (Дейкалівка Зіньківського району). У ФК «Лубни» з весни 2015 року. Студент Полтавського національного технічного університету (факультет нафти і газу). Не одружений. Друзі: Сергій Мисюра, Владислав Алєксєєнко. Хобі: рибалка, лижі.

Юрій КЛИМЧЕНКО

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Література

bottom-1

До Вашої уваги пропонуємо ілюстровані енциклопедії та довідники про Лубенській футбол. Видання мають багато фото та унікальних статистичних данних.

Аренда Лубны

bottm2

Аренда квартир в Лубнах. Посуточно, почасово. Хорошие условия.

Телефон:
(095) 164-44-84

Т2 телебачення

Цифрове Т2 телебачення

Цифрове ефірне телебачення України. Великий вибір приймачів та ефірних антенн.

Т2 приймачі.

Антени для Т2.

Супутникове HDTV

bottom4

Комплект для прийому телеканалів в якості HD. Українські та європейскі канали без абонентської плати.

Ознайомитися детальніше >>.