Інтерв'ю
Найпопулярніше
Відео

НА ОБЛАСНОМУ КОНГРЕСІ

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

Футбольні чиновники області відзвітувалися про роботу організації у 2016 році на обласному конгресі, який пройшов минулої п'ятниці у Полтаві. Делегатами його були представники від Лубен і Лубенського району – Анатолій Гришанович, Андрій Павлюченко, Іван Парасіч, Юрій Климченко, Юрій Юрченко.

Футбольні функціонери Полтавщини відзвітувалися за виконану роботу у році, що минає, де сталося багато подій, важливих для футболу Полтавщини. І тому обговорити було що.

Спочатку було питання «Про саморозпуск ГО «Федерація футболу Полтавської області». Адже з 1 січня нового року вступають в силу зміни до закону України «Про громадські об'єднання». З цього часу громадські об'єднання зможуть утворювати тільки фізичні особи. Організація, яку утворюють юридичні особи, відтепер має бути зареєстрована як громадська спілка. Оскільки Федерацію футболу Полтавської області утворюють районні федерації — вона теж підпадає під поняття «спілка». Таким чином, конгрес прийняв рішення про саморозпуск ГО «Федерація футболу Полтавської області» і утворення однойменної громадської спілки, яка буде правонаступником об'єднання. Про це доповів голова ФФПО Олександр Кудацький.

Далі йшлася мова про реконструкцію стадіону «Динамо» у Полтаві, де з'явився штучний газон.

Гострою проблемою обговорювалося суддівство у полтавському футболі. Цій проблемі присвятили найбільше часу для обговорення. Головною новиною дня було те, що голова Комітету арбітрів Федерації футболу Полтавської області Оксана Єрмакова зняла з себе повноваження. Це сталося коли обговорення суддівства дійшло до пред'явлення претензій і гострих зауважень.

Претензії до роботи арбітрів висловлювали представники ФК «Велика Багачка» (Володимир Журавель) та «Олімпії» з Савинців (Володимир Гришко). Особливо дісталося арбітрам Олексію Біліченку та Андрію Сидоренку, яким, за версією Володимира Журавля, «нічого робити у полтавському футболі». Тепер за суддів відповідатиме полтавець Ігор Покидько. Варто зазначити, що й очільник обласної Федерації футболу Олександр Кудацький визнав, що арбітраж — проблемна ланка у футболі області і запропонував кілька кроків для покращення якості суддівства. А саме: через внесення змін до регламенту зобов'язати команди чемпіонату Полтавщини вести відеозйомку всіх матчів першості; змінити систему призначення суддів на матчі; влаштувати інструктажі з футбольних правил для тренерів та функціонерів. Також Олександр Кудацький повідомив, що протягом року через незадовільні оцінки від делегатів було тимчасово відсторонено від футболу 11 польових і 9 бокових суддів.

Загалом, не зважаючи на проблеми, делегати конгресу визнали роботу Федерації футболу Полтавської області «задовільною», а звіт виконкому прийняти «до відому». Основними стратегічними напрямками роботи конгресу і взагалі ФФПО по забезпеченню подальшого розвитку футболу на Полтавщині вважати: подальше вдосконалення структури і принципів управління міських та районних федерацій футболу, надання благодійної допомоги цим федераціям, подальший розвиток інфраструктури дитячо-юнацького футболу, всебічно надавати підтримку розвитку студентського, жіночого, інвалідного, ветеранського футболу, міні-футболу, футзалу, пляжного футболу.

По завершенні головного футбольного зібрання були відзначені грамотами лубенець Олександр Кулик (старший тренер чемпіона області «Олімпії» з Савинець Миргородського району), Іван Семука (президент ФК «Рокита», бронзовий призер), Валентин Шевченко (нападник срібного призера «Колос» з Лазірок). Також, відзначені і кращі бомбардири чемпіонату – Валентин Шевченко («Колос») і Андрій Місяйло (ФК «Рокита»), які забили у ворота суперників однакову кількість м'ячів – по 19. Був відзначений і автор цих рядків за вагомий внесок та популяризацію футболу на Полтавщині.

Юрій КЛИМЧЕНКО

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Література

bottom-1

До Вашої уваги пропонуємо ілюстровані енциклопедії та довідники про Лубенській футбол. Видання мають багато фото та унікальних статистичних данних.

Аренда Лубны

bottm2

Аренда квартир в Лубнах. Посуточно, почасово. Хорошие условия.

Телефон:
(095) 164-44-84

Т2 телебачення

Цифрове Т2 телебачення

Цифрове ефірне телебачення України. Великий вибір приймачів та ефірних антенн.

Т2 приймачі.

Антени для Т2.

Супутникове HDTV

bottom4

Комплект для прийому телеканалів в якості HD. Українські та європейскі канали без абонентської плати.

Ознайомитися детальніше >>.