Інтерв'ю
Найпопулярніше
Відео

У лубенців - «срібло»!

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

У Полтаві на базі місцевої СДЮСШОР № 2 пройшов фінал баскетбольних змагань серед юнаків 1997-1998 років народження в залік обласної спартакіади школярів.

Сім команд спочатку вели боротьбу у двох підгрупах.

У першій лубенська команда, яку представляли Олександр Семенець та Ігор Юшко посіла перше місце, перегравши своїх основних конкурентів 74:71 з Миргорода і здолавши ровесників з Комсомольська.

У другій підгрупі переможцями стали юнаки-полтавці, які взяли верх 67:64 над кременчужанами, а також перемогли команди з Чутового і Пирятина.

У головному фіналі команда з Полтави, яку виводили на майданчик Юрій Книш і Владислав Бугаєвський, перемогла лубенців з рахунком 81:49.

Кращими у полтавців були Олександр Мальцев, Віктор Ринцев, Костянтин Лисенко, Богдан Степанченко і Артем Котенко.

Склад лубенської команди: Олександр Соколенко, Антон Іванченко, Максим Котюх, Артем Ландар, Данило Оніщук, Максим Мартиненко, Максим Білан, Андрій Козаков, Максим Климошенко.

У поєдинку за «бронзу» команда Кременчука (тренери Юрій Бардаєв і Вячеслав Нерус) здолала з рахунком 72:64 миргородських юнаків. Кращими на майданчику у складі переможців були Іван Шаповал, Максим Коваль, Артем Скрипець, Ростислав Тарасенко і Антон Голоскок.

Юрій КЛИМЧЕНКО

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Література

bottom-1

До Вашої уваги пропонуємо ілюстровані енциклопедії та довідники про Лубенській футбол. Видання мають багато фото та унікальних статистичних данних.

Аренда Лубны

bottm2

Аренда квартир в Лубнах. Посуточно, почасово. Хорошие условия.

Телефон:
(095) 164-44-84

Т2 телебачення

Цифрове Т2 телебачення

Цифрове ефірне телебачення України. Великий вибір приймачів та ефірних антенн.

Т2 приймачі.

Антени для Т2.

Супутникове HDTV

bottom4

Комплект для прийому телеканалів в якості HD. Українські та європейскі канали без абонентської плати.

Ознайомитися детальніше >>.