Інтерв'ю
Найпопулярніше
Відео

Лубенці – чемпіони області!

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

У залі Лубенської ДЮСШ два дні тривав чемпіонат Полтавської області з баскетболу серед юнаків 1998-1999 років народження. У змаганнях взяли усть юні баскетболісти з п’яти команд.

Вдало виступила господарі майданчика, вихованці тренера-викладача Лубенської ДЮСШ Ярослава Бондаренка. Вони переграли усіх своїх опонентів і стали чемпіонами області - Пирятин 84:18, Шишаки 57:33, Чутове 53:21 і Лубенський район 65:48. Склад переможців був такий: Кирило Касян, Антон Безверхий, Андрій Коваль, Олександр Мартиненко, Артем Ландар, Максим Білан, Данило Оніщук, Олександр Мироненко. Друге місце посіла команда з Пирятина (тренер Олександр Богатинський), де кращими були Ярослав Кремпоха і Максим Колесник. Бронзові нагороди вибороли юні спортсмени Лубенського району, яких готували до змагань тренери Ігор Юшко і Владислав Касян. В їх складі добротною грою вирізнялися Артур Горіненко та Максим Сметана.

Юрій КЛИМЧЕНКО

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Література

bottom-1

До Вашої уваги пропонуємо ілюстровані енциклопедії та довідники про Лубенській футбол. Видання мають багато фото та унікальних статистичних данних.

Аренда Лубны

bottm2

Аренда квартир в Лубнах. Посуточно, почасово. Хорошие условия.

Телефон:
(095) 164-44-84

Т2 телебачення

Цифрове Т2 телебачення

Цифрове ефірне телебачення України. Великий вибір приймачів та ефірних антенн.

Т2 приймачі.

Антени для Т2.

Супутникове HDTV

bottom4

Комплект для прийому телеканалів в якості HD. Українські та європейскі канали без абонентської плати.

Ознайомитися детальніше >>.