Відео

Лубенці - чемпіони області

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично

В Лубнах пройшов чемпіонат області з баскетболу серед юнаків 1997-1998 років народження, в якому боротьбу за нагороди вели сім команд.

Спочатку учасники було розподілені на дві групи. Переможцями у першій стала команда «Лубни-1», яка перемогла 61:53 комсомольчан і 66:47 Лубенську ДЮСШ «Колос». У другій групі переможцями стали юні полтавці, які переграли всіх своїх суперників - пирятинців, кременчужан і представників Чутового.

У головному фіналі лубенці (тренер Ярослав Бондаренко) здолали з рахунком 61:53 команду з Полтави, вихованців тренера Владислава Бугаєвського.

Склад переможців з Лубен такий: Дмитро Стилик, Максим Білан, Антон Безверхий, Олександр Мироненко, Кирило Касян, Станіслав Колісник, Артем Ландар, Андрій Коваль, Данило Оніщук, Максим Сивокінь, Віталій Кіктенко, Олександр Маритиненко.

Кращими у полтавській команді були Віктор Римцев, Артем Котенко, Артем Заєць і Олександр Мальцев.

Третє місце посла команда Комсомольська, яку готував до змагань Роман Мелетич, а четверте місце посіла «місцева ДЮСШ «Колос» (тренери Ігор Юшко і Владислав Касян).