Інтерв'ю
Найпопулярніше
Відео

БК «Сокіл»: бронзові нагороди!

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

Фінішував цьогорічний чемпіонат України серед юнацьких команд 1998 року народження в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької баскетбольної ліги.

З осені минулого року за нагороди змагань сперечалося 15 кращих команд країни – «КДЮСШ-Азовмаш-98» (Маріуполь), «Рівненщина» (Рівне), «СДЮСШОР-5» (Дніпропетровськ), «СДЮСШОР-2» (Одеса), «Чекаські мавпи» (Черкаси), БК «Сокіл»-Полтавщина» (Лубни), БК «Донецьк-Доломіт» (Докучаєвськ), «Україна» (Київ), БК «Хімік» (Южне), «Україна-ДЮСШ-7» (Харків), «СДЮШОР-98» (Миколаїв), «Ягуари» (Липовець), БК «Донецьк» (Дружківка), БК «Чернівці-ДЮСШ-Спартак» (Чернівці), «Кіровоградщина» (Гайворон).

Після запеклих баскетбольних баталій визначилася вісімка команд, яка вела боротьбу з медалі чемпіонату у фінальних іграх. Фінал пройшов нещодавно у баскетбольному Маріуполі. Результати фінальних поєдинків: «СДЮСШОР-5» (Дніпропетровськ) — «Україна»-ДЮСШ-7» (Харків) 81:48, «КДЮСШ-«Азовмаш» (Маріуполь) — «Рівненщина» (Рівне) 80:40, БК «Сокіл»-«Полтавщина» (Лубни) — «Черкаські Мавпи» (Черкаси) 64:61, БК «Донецьк-Доломіт» (Докучаєвськ) — БК «Донецьк» (Дружківка) 59:56, «Рівненщина» — «Черкаські Мавпи» 64:65 (ОТ), «Україна»-ДЮСШ-7» — БК «Донецьк» 64:62, «КДЮСШ-«Азовмаш» — БК «Сокіл»-«Полтавщина» 89:60, «СДЮСШОР-5»— БК «Донецьк-Доломіт» 62:41.

У матчі за «бронзу» зійшлися лубенська команда та БК «Донецьк-Доломіт». У напруженій боротьбі перемогу святкував БК 2Сокіл», де президентом Сергій Соколенко. Вихованці лубенських тренерів Ігоря Юшка і Владислава Касяна перемогли своїх опонентів з рахунком 64:60 і стали третіми в Україні, з чим ми їх і вітаємо!

Честь команди соколят захищали Сергій Соколенко, Кирил Касян, Максим Білан, Олександр Мироненко, антон Безверхий, Данило Оніщук, Максим Сивокінь, Артем Ландар, Олександр Мартиненко, Максим Гараган, Артур Луценко, Станіслав Колісник, Максим Євтухов.

А чемпіонами-2012 стала дніпропетровська команда «СДЮСШОР-5», яка у головному фіналі перемогла господарів майданчику місцевий «Азовмаш» з рахунком 82:68.

Чемпіонат завершився і минулорічний його переможець БК «Сокіл» здобув «бронзу». У цьому велика заслуга спонсорів клубу, які протягом всього сезону допомагали юним соколятам стати одними з кращих в країні. Це лубенці Костянтин Піддубний, Світлана Кисляк, Володимир Тронько, Анатолій Михайленко, Олександр Антоненко, Володимир Тесленко, а також управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації (Віктор Пожечевський) та міський відділ з питань фізичного виховання, спорту і туризму (Іван Тузов).

Чемпіонат завершився, але попереду у соколят підготовка до нових спортивних звершень.

БК «Сокіл» Лубни

Юрій КЛИМЧЕНКО

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Література

bottom-1

До Вашої уваги пропонуємо ілюстровані енциклопедії та довідники про Лубенській футбол. Видання мають багато фото та унікальних статистичних данних.

Аренда Лубны

bottm2

Аренда квартир в Лубнах. Посуточно, почасово. Хорошие условия.

Телефон:
(095) 164-44-84

Т2 телебачення

Цифрове Т2 телебачення

Цифрове ефірне телебачення України. Великий вибір приймачів та ефірних антенн.

Т2 приймачі.

Антени для Т2.

Супутникове HDTV

bottom4

Комплект для прийому телеканалів в якості HD. Українські та європейскі канали без абонентської плати.

Ознайомитися детальніше >>.