Інтерв'ю
Найпопулярніше
Відео

Наша команда, як семикласник, котрий перейшов до університету...

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

Тричі поспіль бронзовий призер чемпіонату України лубенський СК «Фаворит» кардинально змінив курс розвитку, зробивши ставку на юних вихованців знаменитої полтавської школи. Тож відомому дитячому тренеру Анатолію Офату не позаздриш – з гравцями-переможцями Дитячої ліги України йому належить стартувати в національних змаганнях Суперлізі та Кубку України, перший етап якого розпочнеться вже 25 вересня.

Ось що він розповів прес-службі Федерації волейболу України головний тренер «Фавориту» Анатолій Офат.

- Анатолію Івановичу, розкажіть, будь ласка, хто увійшов в остаточну заявку команди на наступний сезон.

- Це в більшості своїй це школярі, вихованці полтавської СДЮСШОР №2 1998 року народження. Крім того, у складі кілька випускників цієї ж школи 1991-го, 1992-го та 1995  (два гравці) років народження. Серед найдосвідчених зараз Денис Максимов, який колись пробував свої сили в тернопільській команді, та Дмитро Прудіус, який деякий час грав в чернігівському «Буревіснику».  Тобто, у порівнянні з минулим сезоном, маємо абсолютно нову команду, в якій немає відомих майстрів.

- Який рівень індивідуальної та командної підготовки гравців до сезону?

- Складно оцінювати. На рівні Дитячої ліги – вони чемпіони сезону-2013/14, після чого їм було присвоєні звання «кандидат в майстри спорту України». Звісно ж, вони поступатимуться за рівнем майстрам, які грають в Суперлізі. У цих хлопців небагато досвіду – ми грали тільки матчі Дитячої ліги, адже не маємо ніякого фінансування. Тож ігрової практики майже ноль. Тож на рівні Суперліги вони виглядатимуть блідо.
Нам президент клубу Володимир Дорош  сказав: «Два роки працюйте, після чого питати результат». Тож будемо відбиватися, обіграватися, отримувати досвід.

- На що, перш за все, була націлена підготовка до сезону?

- Отримання ігрової практики, вдосконалення техніки,  морально-вольові якості, котрі прийдуть тільки з практикою.

- Які спаринги вдалося провести?

- Двічі зіграли зі збірної Полтави, сьогодні (бесіда проходила 23 вересня. – прес-служба) – третій матч. Оцінювати прогрес за такий короткий термін підготовки складно, адже ми навіть ще розібралися з позиціями на майданчику – є, наприклад, труднощі з центральними блокуючими.

- Як довго триває вже підготовка до сезону?

- Можна сказати, з початку вересня, коли мене призначили головним тренером «Фавориту». З хлопцями 1998 року ми працювали в липні в спортивному таборі, після чого вони місяць  відпочивали.

- Які цілі ставляться перед командою на першому етапі Кубку України?

- Подивитися на хлопців в матчі з майстрами рівня Суперліги, розібратися зі своїм складом. Повторюся, два роки нам дали на набирання досвіду. Тобто наша задача тренуватися, покращувати свою техніку, рівень фізичної та морально-вольової готовності.

- Два роки достатньо для того, щоб ставити якійсь задачі на рівні, наприклад, вищої ліги?

- Складно сказати, але впевнений,  що хлопці доб’ються серйозного прогресу. Раніше ми тренувалися лише три дні за тиждень в залі, ще три – займалися загально-фізичною підготовкою, зараз – шість днів працюємо в залі, не забуваючи і про фізичні якості. Зараз приходиться форсувати підготовку.

- Не боїтеся, що хлопці зламаються під таким навантаженням?

- Є таке побоювання. Ми ось грали спаринги зі збірною міста, у складі якої було три екс-гравці «Фавориту», нам приходилося дуже важко. А якщо таких гравців буде шість? Звісно, дуже відчувається недолік досвіду. Перейти з дитячої ліги в Суперліги – це теж саме, що семикласнику  сісти за парту університету.

- Головний плюс – це напевно велике бажання гравців розвиватися?

- Безумовно. Для них це подарунок долі. Нам видали і м’ячі, і форму, у нас є можливість виступати в інших містах та суперничати з колективами Суперліги. Намагатимемось виправдати довіру.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Література

bottom-1

До Вашої уваги пропонуємо ілюстровані енциклопедії та довідники про Лубенській футбол. Видання мають багато фото та унікальних статистичних данних.

Аренда Лубны

bottm2

Аренда квартир в Лубнах. Посуточно, почасово. Хорошие условия.

Телефон:
(095) 164-44-84

Т2 телебачення

Цифрове Т2 телебачення

Цифрове ефірне телебачення України. Великий вибір приймачів та ефірних антенн.

Т2 приймачі.

Антени для Т2.

Супутникове HDTV

bottom4

Комплект для прийому телеканалів в якості HD. Українські та європейскі канали без абонентської плати.

Ознайомитися детальніше >>.