Інтерв'ю
Найпопулярніше
Відео

Календар Прем'єр-ліги Полтавщини 2012 року:

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

Для любителів футболу Полтавщини наводимо розклад ігор серед команд премєр-ліги 2012 року (першими вказано рахунки юнацьких складів команд) :

ПЕРШЕ КОЛО :

1 Тур 6 травня

1. ФК "Карлівка" - "Колос" Кобеляки - 2:2 ; 3:0
2. "Фламінго" Комсомольськ - ФК "Глобине" - -:+ ; 4:2
3. "Атлант" Семенівка - "Псел" Гадяч - 0:5 ; 2:1
4. СК "Полтава" - "Темп" Градизьк - 2:2 ; 0:5
5. ФК "Лубни" - "Нове життя" Андріївка - +:- ; 0:1

2 Тур 12 травня

6. "Колос" Кобеляки - "Фламінго" Комсомольськ – перенесено
7. ФК "Глобине" - "Атлант" Семенівка - 0:2 ; 0:0
8. "Псел" Гадяч - СК "Полтава" - 0:2 ; 1:1
9. "Темп" Градизьк - ФК "Лубни" - 0:7 ; 2:2
10. "Нове життя" Андріївка - ФК "Карлівка" - 2:5 ; 1:0

3 Тур 19 травня

11. "Фламінго" Комсомольськ - ФК "Карлівка" - 2:2 ; 0:2
12. "Атлант" Семенівка - "Колос" Кобеляки - 0:1 ; 2:1
13. СК "Полтава" - ФК "Глобине" - 3:0 ; 0:1
14. ФК "Лубни" - ФК "Псел" Гадяч - 4:2 ; 3:2
15. "Темп" Градизьк - "Нове життя" Андріївка - 6:0 ; 3:0

4 Тур 26 травня

16. ФК "Карлівка" - "Атлант" Семенівка - 0:3 ; 4:0
17. "Колос" Кобеляки - СК "Полтава" - 1:3 ; 0:6
18. ФК "Глобине" - ФК "Лубни" - 0:4 ; 1:0
19. "Псел" Гадяч - "Темп" Градизьк - 7:1 ; 0:3
20. "Нове життя" Андріївка - "Фламінго" Комсомольськ - 0:14 ; 2:0

5 Тур 2 червня

21. "Атлант" Семенівка - "Фламінго" Комсомольськ - 0:2; 0:0
22. СК "Полтава" - ФК "Карлівка" - 0:2
23. ФК "Лубни" - "Колос" Кобеляки - 1:2; 3:2
24. "Темп" Градизьк - ФК "Глобине" - 1:1; 4:1
25. "Псел" Гадяч - "Нове життя" Андріївка - 2:2

6 Тур 9 червня

26. "Фламінго" Комсомольськ - СК "Полтава" - 3:1, 2:0
27. ФК "Карлівка" - ФК "Лубни" - 1:4, 13:2
28. "Колос" Кобеляки - "Темп" Градизьк - 4:0, 0:0
29. ФК "Глобине" - ФК "Псел" Гадяч - 0:2, 2:2
30. "Нове життя" Андріївка - "Атлант" Семенівка - +:-, 1:0

 

7 Тур 16 червня

31. СК "Полтава" - "Атлант" Семенівка – 4:0, 1:0
32. ФК "Лубни" - "Фламінго" Комсомольськ – 0:0, 0:1
33. "Темп" Градизьк - ФК "Карлівка" - -:+, 0:0
34. "Псел" Гадяч - "Колос" Кобеляки – 4:1, 3:0
35. ФК "Глобине" - "Нове життя" Андріївка – 7:1, 0:3

8 Тур 23 червня

36. "Атлант" Семенівка - ФК "Лубни" – 0:1, 2:4
37. "Фламінго" Комсомольськ - "Темп" Градизьк – 5:0, 2:1
38. ФК "Карлівка" - "Псел" Гадяч - -:+, -:+
39. "Колос" Кобеляки - ФК "Глобине" – 0:0, 0:1
40. "Нове життя" Андріївка - СК "Полтава" – 0:19, 2:0

9 Тур 30 червня

41. ФК "Лубни" - СК "Полтава" – 0:1, 2:3
42. "Темп" Градизьк - "Атлант" Семенівка – 0:0, 3:1
43. "Псел" Гадяч - "Фламінго" Комсомольськ – 0:0, 0:0
44. ФК "Глобине" - ФК "Карлівка" - +:-, +:-
45. "Колос" Кобеляки - "Нове життя" Андріївка – 11:0, 0:4

 

Перенесений матч: 08 липня 2012, Неділя

6. "Колос" Кобеляки - "Фламінго" Комсомольськ – 0:2, 0:2

 

ДРУГЕ КОЛО :

 

10 тур. 25 серпня 2012, Субота

46. "Атлант" (Семенівка) - "Темп" (Градизьк) - 4:0, 0:2

47. "Фламінго" (Комсомольськ) - "Псел" (Гадяч) -  0:1, 5:2

 

26 серпня 2012, Неділя

48. СК "Полтава" (Полтава) – ФК "Лубни" (Лубни) – 3:0, 4:0

49. "Нове життя" (Андріївка) - "Колос" (Кобеляки) - ?:?, 8:0

 

11 тур. 01 вересня 2012, Субота

50. "Темп" (Градизьк) - "Фламінго" (Комсомольськ) - 0:1, 4:2

02 вересня 2012, Неділя

51. СК "Полтава" (Полтава) - "Нове життя" (Андріївка) - ?:?, 0:5

52. ФК "Глобине" (Глобине) - "Колос" (Кобеляки) - ?:?, 4:2

53. ФК "Лубни" (Лубни) - "Атлант" (Семенівка) – 2:0, 2:1

 

12 тур. 08 вересня 2012, Субота

54. "Атлант" (Семенівка)СК "Полтава" (Полтава) - 0:0, 0:0

55. "Фламінго" (Комсомольськ) - ФК "Лубни" (Лубни) - +:-, 5:1

09 вересня 2012, Неділя

56. "Колос" (Кобеляки) - "Псел" (Гадяч) - 1:0, 2:0

57. "Нове життя" (Андріївка) - ФК "Глобине" (Глобине) - перенесено

 

13 тур. 15 вересня 2012, Субота

58. "Атлант" (Семенівка) - "Нове життя" (Андріївка) - 10:0, 3:5

59. СК "Полтава" (Полтава) - "Фламінго" (Комсомольськ) - 1:0, 0:0

16 вересня 2012, Неділя

60. "Темп" (Градизьк) - "Колос" (Кобеляки) - 0:1, 5:0

61. "Псел" (Гадяч) - ФК "Глобине" (Глобине) - 4:0, 1:1

 

14 тур. 22 вересня 2012, Субота

62. ФК "Глобине" (Глобине) - "Темп" (Градизьк) - 1:0, 0:1

63. "Фламінго" (Комсомольськ) - "Атлант" (Семенівка) - 4:0, 6:1

23 вересня 2012, Неділя

64. "Колос" (Кобеляки) - ФК "Лубни" (Лубни) - 2:1, 0:0

65. "Нове життя" (Андріївка) - "Псел" (Гадяч) - 1:17, 3:1

 

15 тур. 29 вересня 2012, Субота

66. "Темп" (Градизьк) - "Псел" (Гадяч)

67. "Фламінго" (Комсомольськ) - "Нове життя" (Андріївка)

30 вересня 2012, Неділя

68. СК "Полтава" (Полтава) - "Колос" (Кобеляки)

69. ФК "Лубни" (Лубни) - ФК "Глобине" (Глобине)

 

16 тур. 06 жовтня 2012, Субота

70. "Нове життя" (Андріївка) - "Темп" (Градизьк)

07 жовтня 2012, Неділя

71. "Псел"(Гадяч) - ФК "Лубни" (Лубни)

72. ФК "Глобине" (Глобине)СК "Полтава" (Полтава)

73. "Колос" (Кобеляки) - "Атлант" (Семенівка)

 

17 тур. 13 жовтня 2012, Субота

74. "Фламінго" (Комсомольськ) - "Колос" (Кобеляки)

75. "Атлант" (Семенівка) - ФК "Глобине" (Глобине)

14 жовтня 2012, Неділя

76. СК "Полтава" (Полтава) - "Псел" (Гадяч)

77. ФК "Лубни" (Лубни) - "Темп" (Градизьк)

 

18 тур. 20 жовтня 2012, Субота

78. ФК "Глобине" (Глобине)Фламінго (Комсомольськ)

79. "Нове життя (Андріївка) - ФК "Лубни" (Лубни)

21 жовтня 2012, Неділя

80. "Псел" (Гадяч) - "Атлант" (Семенівка)

81. СК "Полтава" (Полтава)Темп" (Градизьк)

Примітка:

Команда ФК "Карлівка" знялася із змагань після 7-го туру. Рахунки її матчів анульовано згідно рішення робочої групи ФФПО.

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Література

bottom-1

До Вашої уваги пропонуємо ілюстровані енциклопедії та довідники про Лубенській футбол. Видання мають багато фото та унікальних статистичних данних.

Аренда Лубны

bottm2

Аренда квартир в Лубнах. Посуточно, почасово. Хорошие условия.

Телефон:
(095) 164-44-84

Т2 телебачення

Цифрове Т2 телебачення

Цифрове ефірне телебачення України. Великий вибір приймачів та ефірних антенн.

Т2 приймачі.

Антени для Т2.

Супутникове HDTV

bottom4

Комплект для прийому телеканалів в якості HD. Українські та європейскі канали без абонентської плати.

Ознайомитися детальніше >>.