Інтерв'ю
Найпопулярніше
Відео

Відлуння "Шишацького кубка"

Рейтинг:   / 0

Фінішував цьогорічний розіграш турніру «Шишацький кубок», в якому на його початку вели боротьбу 32 команди області. Спробуємо, як кажуть по «гарячих стопах», дещо проаналізувати його хід та проведення, адже у фахівців футболу, тренерів та уболівальників є різні міркування.

Подробнее...

ФК "Жоржівка" - володар "Шишацького кубка"-2011 !

Рейтинг:   / 0

 

 

Минулої суботи у райцентрі Шишаки пройшов фінальний поєдинок розіграшу традиційного турніру «Шишацький кубок» за підтримки господаря змагань Равіля Сафіулліна. За почесний трофей вели боротьбу 32 команди Полтавщини, розділені на 8 груп. У головному фіналі зійшлися ФК «Жоржівка» Шишацького району і «Темп» з Градизька Глобинського району. 

Подробнее...

«Шишацький кубок»: визначилися півфіналісти

Рейтинг:   / 0

Обласний футбольний турнір «Шишацький кубок» крокує далі. Минулої суботи пройшли чвертьфінальні поєдинки турніру, в яких два переможці визначилися у серіїї одинадцятиметрових ударів.

Подробнее...

У фіналі «Шишацького кубка» зіграють «Темп» і «Жоржівка»

Рейтинг:   / 0

Підходить до завершення обласний футбольний турнір «Шишацький кубок», в якому на першому етапі розпочали боротьбу 32 команди Полтавщини. Минулого вівторка зіграні вже півфінальні матчі, після яких визначилися головні два претенденти на здобуття почесного трофею. У Дейкалівці місцева «Чайка», підсилена відомими футбольними виконавцями, мінімально поступилася - 0:1 градизькому «Темпу» і вибула зі змагань. У іншому півфіналі ФК «Жоржівка» примав ФК «Пирятин». Поєдинок пройшов у впертій боротьбі і завершився нульовою нічиєю. А серії одинадцятиметрових ударів краще виконали гравці «Жоржівки» - 4:3 на їх користь.

Отже, в суботу у Шишаках за головний трофей змагань посперечаються «Темп» (Градизьк) і ФК «Жоржівка». Цікаво, що у цьому двобої візьмуть участь і двоє лубенців – голкіпер Євген Макаренко і захисник Володимир Величко. Також зіграє і Василь Бараннік, гравець ФК «Лубни» у чемпіонаті області. Усі вони у шишацьких змаганнях входять до складу ФК «Жоржівка».

Юрій КЛИМЧЕНКО

ФК "Лубни" вибувауть з розіграшу: нічия під акомпанімент дощу.

Рейтинг:   / 0

 

Подробнее...

Література

bottom-1

До Вашої уваги пропонуємо ілюстровані енциклопедії та довідники про Лубенській футбол. Видання мають багато фото та унікальних статистичних данних.

Аренда Лубны

bottm2

Аренда квартир в Лубнах. Посуточно, почасово. Хорошие условия.

Телефон:
(095) 164-44-84

Т2 телебачення

Цифрове Т2 телебачення

Цифрове ефірне телебачення України. Великий вибір приймачів та ефірних антенн.

Т2 приймачі.

Антени для Т2.

Супутникове HDTV

bottom4

Комплект для прийому телеканалів в якості HD. Українські та європейскі канали без абонентської плати.

Ознайомитися детальніше >>.