Інтерв'ю
Найпопулярніше
Відео

«Зеніт» перемагає у спартакіаді

Рейтинг:   / 0

У с. Михнівці Лубенського району пройшли змагання з футзалу серед чоловічих команд в залік районної спартакіади Лубенщини. Як повідомив головний суддя турніру Віталій Куліш, що обслуговував ці поєдинки, у змаганнях взяло участь п’ять сільських команд, які змагалися під егідою районної організації ВФСТ «Колос».

Подробнее...

Футзал. Районна спартакіада: «Зеніт» став переможцем.

Рейтинг:   / 0

 

У с. Михнівці Лубенського району пройшли змагання з футзалу серед чоловічих команд в залік районної спартакіади Лубенщини.

Подробнее...

На кубкових півфіналах Лубенщини

Рейтинг:   / 0

На теренах Лубенщини пройшли два півфінальні поєдинки розіграшу Кубка голови районної ради з футболу, в яких перемоги здобули сильніші.

Подробнее...

На турнірі пам’яті Едуарда Кваші

Рейтинг:   / 1

Міні-футбольний турнір у Мацківцях Лубенського району пам’яті колишнього вчителя фізвиховання восьмирічної школи і тренера мацківської команди «Колос» Єдуарда Кваші став традиційним і проводився вже вшосте. Його організаторами і засновниками стали депутат районної ради Іван Карпець і районна організація ВФСТ «Колос», яку очолює Ігор Юшко.

Подробнее...

Кубкові пристрасті на Лубенщині

Рейтинг:   / 0

В с. Калайдинці на Лубенщині були зіграні чвертьфінальні матчі розіграшу Кубка голови районної ради з футболу. Оганізатором змагань виступило районне ВФСТ «Колос», яке очолює Ігор Юшко.

Подробнее...

Література

bottom-1

До Вашої уваги пропонуємо ілюстровані енциклопедії та довідники про Лубенській футбол. Видання мають багато фото та унікальних статистичних данних.

Аренда Лубны

bottm2

Аренда квартир в Лубнах. Посуточно, почасово. Хорошие условия.

Телефон:
(095) 164-44-84

Т2 телебачення

Цифрове Т2 телебачення

Цифрове ефірне телебачення України. Великий вибір приймачів та ефірних антенн.

Т2 приймачі.

Антени для Т2.

Супутникове HDTV

bottom4

Комплект для прийому телеканалів в якості HD. Українські та європейскі канали без абонентської плати.

Ознайомитися детальніше >>.