Інтерв'ю
Найпопулярніше
Відео

Cергій Ребров і Віталій Косовський забивають лубенцям.

Рейтинг:   / 0

Два голи у виконанні відомих майстрів українського футболу остаточно позбавляють лубенських ветеранів нової можливості зіграти у фіналі Кубка України в Києві (вік гравців понад 35 років).

Подробнее...

Домашня кубкова невдача

Рейтинг:   / 0

Хоча матч в Лубнах викликав великий інтерес серед уболівальників, але він не зібрав численну аудиторію глядачів – робочий четвер, початок – 15.00…Та ще й на гру з різних причин не прибули відомі футбольні постаті, які є присутніми у заявочному списку київської «Аврори». Це Василь Кардаш, Андрій Гусин, Юрій Дмитрулін, Владислав Ващук, Сергій Ребров, Сергій Коновалв, Станіслав Хацкевич, Валентин Белькевич, Віталій Косовський, Артем Яшкін…

Подробнее...

Кубок України: «Райз Максимко» вийшов до півфіналу

Рейтинг:   / 0

Продовжує вдалий футбольний шлях у розіграші Кубка України серед ветеранів (вік 35 років і старші) лубенська команда «Райз Максимко». У чвертьфіналі на лубенців за жеребом випав ФК «Агро-Богуславщина» з Богуслава Київської області.

Подробнее...

До Лубен їдуть Сергій Ребров, Валентин Белькевич, Юрій Максимов?...

Рейтинг:   / 0

Триває цьогорічний розіграш Кубку України серед ветеранів футболу (вік 35 років і старші). Успішно на змаганнях веде боротьбу команда «Райз Максимко» з Лубен.

Подробнее...

Чемпіонат ветеранів: лубенці поступилися сильнішим

Рейтинг:   / 0

Підходить до фінішу цьогорічний чемпіонат України серед ветеранів футболу (35 років і старші). У престижних змаганнях честь Полтавщини захищає єдина команда області «Райз Максимко» з Лубен, де граючим тренером і організатором футбольних дійств виступає Юрій Тютюнник, колишній вправний гравець відомої у минулому лубенської «Сули».

Подробнее...

Література

bottom-1

До Вашої уваги пропонуємо ілюстровані енциклопедії та довідники про Лубенській футбол. Видання мають багато фото та унікальних статистичних данних.

Аренда Лубны

bottm2

Аренда квартир в Лубнах. Посуточно, почасово. Хорошие условия.

Телефон:
(095) 164-44-84

Т2 телебачення

Цифрове Т2 телебачення

Цифрове ефірне телебачення України. Великий вибір приймачів та ефірних антенн.

Т2 приймачі.

Антени для Т2.

Супутникове HDTV

bottom4

Комплект для прийому телеканалів в якості HD. Українські та європейскі канали без абонентської плати.

Ознайомитися детальніше >>.